guardwingsSpolečnost GuardWings, s.r.o. poskytuje svým zákazníkům celé spektrum řešení v oblastech bezpečnosti. Zabýváme se zejména prodejem bezpečnostních prostředků a systémů pro civilní trh a ozbrojené bezpečnostní sbory. Jedním z progresivních odvětví poslední doby jsou osobní policejní kamerové systémy, které zvyšují transparentnost zákroků bezpečnostních složek.

Společnost GuardWings, s.r.o. je výhradním distributorem osobních policejních kamer značky AXON pro Českou a Slovenskou republiku.

Modely AXON Body 2 a AXON Flex jsou dnes v nabídce i pro obecní a městské policie či soukromé bezpečnostní služby. Osobní policejní kamera AXON Body 2 přináší nejmodernější technologie s nízkými nároky na údržbu. Jediná jednotka policejní kamery nyní nabízí vylepšené funkce, jako je neomezené HD úložiště, přenos videa pomocí Wi-Fi, využití aplikací chytrých telefonů a vylepšení špičkového zabezpečení záznamů. Systém AXON Fleet je tou nejlepší možností uplatnění této kamery v podobě cenově velice přívětivého video systému do auta státní i městské policie či vozidla soukromé bezpečnostní služby.
Aplikace AXON View se bezdrátově spojí s AXON kamerou k poskytnutí okamžitého přehrávání odvíjejících se událostí v terénu. AXON View z telefonu automaticky mapuje videa s GPS daty a umožňuje v reálném čase značkování metadat, jako je např. ID případu a kategorie. Než policista, strážník městské policie či strážný soukromé bezpečnostní služby vkročí na základnu, jeho video bude automaticky zasláno k tomu správnému případu a uchováno v seznamu činností.
Velice si ceníme možnosti podpořit největší etapový závod pořádaný v České republice, který vede nádhernou krajinou jižních Čech, kde nechybí ani zdolávání vrcholků Novohradských hor a Šumavy. Vážíme si velkého pracovního nasazení organizátorů, kteří dokáží uspořádat tak velký závod evropského významu a ukázat skvělé cyklisty všem, kteří tento sport mají rádi.

Počasí|Forecast